top of page

SENİN UYGULAMAN

     RMKOD Teknoloji olarak siz ve işletmeniz için hızlı bir şekilde uygun fiyatlı uygulamalar hazırlıyoruz. Size özel hazırlanacak olan uygulama ile standart bir uygulamada olan tüm arayüz ve fonksiyonlara sahip olacak ve çok daha az ödeyeceksiniz!

UYGULAMANIZ ve ÖZELLİKLERİ

Uygulama içerisinde sizin verileriniz ile oluşturduğumuz anasayfa, ekip bilgisi, yazılar, randevu oluşturma ve iletişim arayüzleri hazır olarak gelecektir. Dilediğiniz yazıları gruplar haline getirip uygulama içinde paylaşabilir, istediğinizde yeni yazılar ve içerikler ekleyebilirisiniz.

Image by Hello I'm Nik 🎞

RİSKSİZ ÜYELİK

Uygulama sisteminin imkanlarını rahat rahat deneyimlemeniz için uygulama yayınlandıktan sonra 14 gün ücretsiz üyelik veriyor, üyeliğinizi dilediğiniz zaman iptal etme olanağı sunuyoruz. Uygulamanızı alternatifler arasından seçtiğiniz tema ile hazırlıyor, sizin verilerinizle dolduruyoruz. Siz uygulamanızı onaylayana kadar her hangi bir ücret almıyoruz!

Image by Hello I'm Nik 🎞

SÜREKLİ DESTEK

Uygulama sistemimiz ile uygulamanız herhangi bir ek ücret ödemeden en güncel iOS ve Android sürümlerine uygun olarak güncellenecek! Böylece bir yazılım güncellemesi olduğunda, veya büyük ekranlı yeni telefonlar piyasaya sürüldüğünde, hiçbir şeyle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız!

Designing an Application

TEKNİK YAPI

Uygulamanız iOS ve Android sistemlerinin kendi altyapılarına uygun olarak (native) oluşturulacaktır. Bu sayede sistemlere özel olan yol tarifi alma gibi özelliklerden rahat rahat faydalanacak, üstün performanslı bir uygulamaya sahip olacaksınız!

Image by Christian Wiediger

ÜCRETLENDİRME

Aylık Üyelik

249TL + KDV

14 gün ücretsiz

Dilediğiniz zaman iptal

Yıllık Üyelik

2490TL + KDV

14 gün ücretsiz

Dilediğiniz zaman iptal

ÖRNEK EKRANLAR

bottom of page